Aktualności
lipiec 2023

Galant Ząbkowska – prace rozbiórkowe zakończone sukcesem. Kolejny etap konstrukcja!

Pierwsza faza projektu, prace rozbiórkowe zakończona. Skomplikowane prace konstrukcyjne zmieniają bryłę budynku na docelową. Równolegle realizowane są prace murowe i instalacyjne. Trwa budowa nowych szybów windowych oraz przebudowa części podziemnej budynku.

 

PENINSULA PROPERTY to kolejny Inwestor, który zaufał doświadczeniu i praktyce inżynierów REACON. 

Nawiązanie współpracy z profesjonalnym nadzorem inwestorskim już na etapie projektu budowlanego i wykonawczego to świadoma decyzja Inwestora i najlepszy moment do osiągnięcia finalnego sukcesu Inwestycji. Faza projektowania to kluczowe decyzje Inwestora w zakresie przyjętych rozwiązań i materiałów, dlatego zaangażowanie zespołu ekspertów REACON pozwoli uniknąć podjęcia tych błędnych lub nie do końca trafionych.

 

Inwestycja Apartamenty Galant Ząbkowska to nowoczesny apartamentowiec w sercu Warszawskiej Pragi, charakteryzujący się wysoką jakością wykończenia, elewacją z dużymi przeszkleniami, zapewniającymi dużo światła słonecznego w przestrzeni mieszkalnej. W budynku zaprojektowano 84 apartamenty, 69 miejsc parkingowych w garażu podziemnym, ponad 800 mbalkonów i prywatnych ogrodów oraz 3 prywatne tarasy zlokalizowane na dachu.

Rozpoczęcie prac związanych z realizacją Inwestycji planowane na przełomie stycznia i lutego 2023r..

Więcej szczegółów dotyczących samej Inwestycji zapraszamy na stronę https://peninsulaproperty.com/pl/galant-zabkowska-pl/.