O firmie
REACON

0+

lat działalności REACON na rynku

0+

zrealizowanych projektów

0+

wybudowanych mieszkań

Trafiłeś do REACON – najlepsze możliwe miejsce!

Podejmij współpracę z REACON! Zwłaszcza jeśli szukasz najlepszych specjalistów o najszerszym wachlarzu możliwości i bogatym, popartym realizacjami doświadczeniu.

Firma działa w branży od 10 lat. Przez ten czas przeszła przez różne fazy rozwoju, dopasowując ofertę do realnych potrzeb klientów oraz realiów rynkowych.

W REACON każdy krok ma swój sens i czas.
Nic nie jest przypadkowe.

PREZENTACJA REACON

REACON skupia wokół siebie doświadczonych specjalistów, których wiedza i doświadczenie pozwalają doprowadzić do końca każdą inwestycję, choćby była najtrudniejsza z możliwych.

REACON to zespół zaangażowanych, doświadczonych inżynierów, potrafiących stworzyć zgrane zespoły, grające do jednej bramki i rozumiejące proces inwestycji.

Filozofia REACON skłania do patrzenia zawsze kilka kroków do przodu… To mocny atut, dzięki któremu nasi klienci mogą czuć się bezpiecznie. Przewidujemy ryzykowne sytuacje, gasimy problemy zanim się nimi staną.

profesjonalizm poparty realnym i namacalnym doświadczeniem

REACON
CAŁY CZAS
SIĘ ROZWIJA

Branża budowlana i wszystkie pokrewne kierunki związane z nieruchomościami, rozwijają się bardzo dynamicznie. REACON nie tylko nadąża za trendami, ale również wytycza nowe kierunki, popularyzując innowacyjne rozwiązania.

W REACON nie boimy się rozwoju technologicznego. Jesteśmy jego częścią!

0+

doświadczonej kadry inżynierskiej

0+

inżynierów i specjalistów
współpracuje z REACON na bieżąco

0+

mieszkań w trakcie budowy

0+

odbiorów inspektorskich
przeprowadzonych do tej pory

NOWOCZESNE
TECHNOLOGIE

Zarządzanie Projektem prowadzone jest zawsze według sprawdzonych i uzgodnionych z klientem procedur, umożliwiających zrealizowanie zadania w zakładanym terminie, budżecie i możliwe najwyższej jakości. Celem działania REACON jest zapewnienie uczestnikom procesu właściwej komunikacji, struktury organizacyjnej oraz możliwość podejmowania odpowiedzialnych i szybkich decyzji.

Wprowadzamy nieustannie rozwiązania poprawiające skuteczność zarządzania i zwiększające konkurencyjność REACON na rynku profesjonalnych usług. Realizujemy to między innymi przez wdrożenie innowacyjnych technologii do obsługi procesu inwestycyjnego, w postaci cyfrowych platform PlanGrid i BauApp oraz innych nowoczesnych narzędzi wsparcia.

oszczędność
czasu
większa
wydajność
zredukowana ilość
pomyłek
stałe monitorowanie
realizacji zadań
poprawienie
komunikacji
digitalizacja
dokumentacji
ochrona
środowiska

DLACZEGO
REACON?

Odpowiedź jest prosta. REACON jako jedna z niewielu firm w tej branży posiada stosowne doświadczenie, jest rozwojowa, nowoczesna technologicznie i stawia sobie realne cele, które realizuje ze szwajcarską precyzją.

W dobie rozpędzonej koniunktury, partner taki jak REACON, to nie tylko gwarancja sukcesu inwestycji, ale również poczucie bezpieczeństwa i kompleksowe podejście do wielu aspektów w trakcie funkcjonowania i użytkowania obiektu przez docelowych nabywców.

wysoki poziom
świadczonych usług
doświadczenie
praktyczne
bezpieczeństwo powierzonych
inwestycji
dokładność
i rzetelność
wysoka skuteczność
i szeroka wiedza
elastyczność względem
przeciwności losu

Zaufali nam