Aktualności
październik 2023

Ekskluzywny apartamentowiec „Bajońska 7”

„Bajońska 7” to nasza pierwsza wspólna inwestycja realizowana we współpracy z Hass Holding.

Po ponad 2 latach przygotowań, razem wkraczamy z rozmachem w najbardziej ekskluzywny segment rynku klasy premium. „Bajońska 7” to pod każdym względem przyszła perła Warszawskiej Saskiej Kępy. Unikalna lokalizacja, niepowtarzalna architektura oraz komfort w każdym tego słowa znaczeniu, spełni oczekiwania maksymalnie wymagających Klientów.

Budynek o prostej bryle, ma charakter nowoczesnej miejskiej willi z apartamentami o powierzchni od ok. 70 m2 do ponad 200 m2. Czysty design, wyraźne linie i wysokiej jakości materiały stanowią razem wizualną zwięzłość i wzorową estetykę. Precyzyjnie dobrane detale architektoniczne oraz przemyślane połączenie poszczególnych elementów budynku tworzy harmonijną całość.

 

Osiągnęliśmy szczelność budynku. Ślusarka okienna już na budowie, na ukończeniu tynki wewnętrzne. W trakcie montażu elewacja, wewnątrz trwają prace instalacyjne i realizacja posadzek pod przyszłe wykończenia podłóg. Przyłącza wodne, kanalizacyjne i gazowe doprowadzone do budynku.

W kolejnym miesiącu planowane m.in. rozpoczęcie prac związanych z zagospodarowaniem terenu, montażem balustrad oraz kontynuacja prac wykończeniowych. Pogoda sprzyja, więc nie marnujemy czasu!

 

Więcej szczegółów dotyczących samej inwestycji zapraszamy na stronę https://bajonska7.pl/ .